BİZ KİMİZ?

Firmamız geçmişten aldığımız bilgi ve birikimleri sizlerle paylaşmak amacıyla kuruldu. Dekomat olarak müşterilerimize uzman kadrosu ile uygun tasarım teknik dizayn desteğiyle kaliteli ve ekonomik olarak hizmet sunmaktadır.

Misyonumuz

Öncü, bilinçli, verimli, sorumlu olmak ve sürekli geliştirilen hizmet sunmak. Son teknolojik yenilikleri kullanarak verimliliği ve hizmet kalitesini sürekli iyileştirmek, sektöründe daima lider bir firma olmak; Kalitede, hizmette, ikmal kaynaklarımız ve ilişkilerimizde, kamuoyuna layık olduğumuz bu imajı korumak ana ilkemizdir. Kurum kültürümüzü bu görüşlerle donatarak, kaliteli bir yaşam biçimi olduğunu tüm çalışmalarımıza benimsetmek amacımızdır. Tüm ilkelerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir.bu günün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek,öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz Müşteri velinimetimizdir! Müşteri memnuniyetinin maksimum seviyeye ulaşması için kaliteli ve güvenilir hizmeti müşterilerimize vermek temel politikamızdır. Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilere kalite ve istikrarla karşılık vermek önceliğimizdir. Bayisi olduğumuz markalara ve ürünlere sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek sektörde lider olmak temel hedefimizdir. En önemli sermayemiz insan kaynağımızdır. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesi ile başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü Grubumuza çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden , gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak, verimlilikleri arttırmak, gelişmelerine imkan tanımak, işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, Grubumuzun kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur. Türkiye ve Dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir. Gücümüzü aldığımız Türk ekonomisine güç katmayı hedef alırız.

 
 
 
Pro WEB